Truhlářství Pavel Fikejz Chloumek, Choceň

Pavel Fikejz

tel: 730 548 380

pavel.fikejz@seznam.cz

Choceň


podlahy, kuchyně

vestavěné skříně

podlaharske prace, podlahy, parkety kuchynske linky vestavene skrine na miru

Kuchyně na míru

Návrh kuchyní na míru, výroba a montáž včetně vestavěných spotřebičů

Pro výrobu kuchyní používáme materiály všech dostupných dodavatelů a nabízíme široký sortiment a výběr dekorů. Základní kuchyně vyrábíme z laminovaných desek (lamino) s foliovanými dvířky (Grena, Trachea, atd...), u kterých lze nabídnout imitaci dřeva, rustikální vzhled, vysoký lesk a další možnosti. Popřípadě lze dvířka vyrobit z lamina opatřeného ABS hranou. Za vyšší řadu by se daly považovat kuchyně z dýhovaných materiálů. Tento krůček blíže k přírodnímu vzhledu s sebou nese vyšší materiálové náklady a časovou náročnost, což se odráží i na ceně těchto kuchyní. Pro někoho však kuchyně není kuchyní, pokud není vyrobena z masivního dřeva a třeba i s kamennou pracovní deskou. Proč ne? Vyrábíme kuchyně dle Vašeho přání.

Nedílnou součástí kuchyňské linky pro její užitný komfort je nejen správné dispoziční řešení, ale i kvalitní kování. Proto naše kuchyně standardně vybavujeme kvalitním kováním od rakouské firmy Blum a německé firmy Hettich. Tyto firmy kvalitu svých produktů garantují doživotní zárukou. Na přání zákazníka pochopitelně dodáme i jiné.

Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru Kuchyně na míru

Truhlářství

Pavel Fikejz