Truhlářství Pavel Fikejz Chloumek, Choceň

Pavel Fikejz

tel: 730 548 380

pavel.fikejz@seznam.cz

Choceň


podlahy, kuchyně

vestavěné skříně

podlaharske prace, podlahy, parkety kuchynske linky vestavene skrine na miru

Podlahářské práce

Pokládka parket

Pokládka parket a jiných dřevěných vlisů různých dřevin včetně broušení, tmelení, povrchové úpravy a zakončení podlahy olištováním a instalací přechodů či prahů. Možnosti povrchových úprav: laky, oleje, vosky předních značek (Thomsit, Bona, Loba, ...). Dodáváme i čistící a udržovací prostředky pro všechny typy podlah a podlahovin.

Plovoucí podlahy

Pokládka plovoucí podlahy: laminátové, dřevěné třívrstvé, dýhované (vhodné pro podlahové vytápění), korkové, ...

Korkové podlahy

Lepení korkových dlaždic včetně povrchové úpravy a zakončení podlahy olištováním a instalací přechodů či prahů.

Betonový podklad

Všechny tyto varianty je lze aplikovat na předem připravený podklad, čímž se rozumí úprava betonové podlahy samonivelační stěrkou pro dosažení co největší roviny (tolerance max. 2 mm na 2m).

Dřevěný rošt

Úprava starého, nebo výroba nového podlahového roštu (příp. včetně hydro izolace a tepelné izolace) a montáž prkenné podlahy včetně broušení a povrchové úpravy, nebo záklopu z OSB desek a tím příprava pro další pokládku podlah či podlahovin.

Renovace dřevěných podlah

Renovaci dřevěných podlah provádíme profesionálními bruskami s vlastním odsáváním a to v několika krocích:  odstranění starého laku, broušení, tmelení, lakování, montáž podlahových lišt, montáž přechodů nebo prahů. Možnosti povrchových úprav: laky, oleje, vosky předních značek (Thomsit, Bona, Loba, ...). Dodáváme i čistící a udržovací prostředky pro všechny typy podlah a podlahovin.

Dřevěné podlahy a schody Dřevěné podlahy a schody Dřevěné podlahy a schody Dřevěné podlahy a schody Dřevěné podlahy a schody Dřevěné podlahy a schody Dřevěné podlahy a schody Dřevěné podlahy a schody Dřevěné podlahy a schody Dřevěné podlahy a schody Dřevěné podlahy a schody Dřevěné podlahy a schody Dřevěné podlahy a schody Dřevěné podlahy a schody Dřevěné podlahy a schody Dřevěné podlahy a schody Dřevěné podlahy a schody Dřevěné podlahy a schody

Truhlářství

Pavel Fikejz